24297235_10155257604179001_792868186087008154_o.jpg
 

МЕксикански ресторан во срцето на скопје

 

Мексико во срцето на Скопје

Кај нас во Амигос се трудиме нашите гости да имаат незаборавно искуство уживајќи во секој автентичен пијалок и секој специјалитет подготвен со љубов и внимание. Нашиот тим секогаш ги користи најдобрите состојки во подготовка на специјалитетите создавајќи едно поинакво кулинарско искуство кое ќе ги задоволи и најпребирливите вкусови. Нема храна или пијалок кои ќе излезат од нашата кујна или шанк, а ние самите не би ги уживале. 

 

КОНТАКТ

+389 71 230 314
+3892 3228 699

ЛОКАЦИЈА

ул. Македонија 11

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Чет 9:00 - 00:00
Недела  10:00 - 00:00
Пет - Саб 9:00 - 01:00

 
Screenshot 2017-09-26 21.25.43.png
 
055A8277.jpg

КОНТАКТ

 

 
Име
Име

 

Amigos Mexican RESTAURANT&BAR

ul. Makedonija 11
Skopje, Macedonia